Esaias Thorén litografi
2014-08-24
260254
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
THORÉN, Esaias (1901-1981): Surrealistisk komposition, signerad och daterad Esaias Thorén -77, märkt i trycket Lit K Wirth, färglitografi, HC VI/XL, ca 40x48 cm