Lage Lindell serigrafi
2014-08-24
260242
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDELL, Lage (1920-1980): Figurkomposition, signerad Lage Lindell, numrerad 20/75, färgserigrafi, ca 28x43 cm
Smärre gulnader