Pelle Åberg oljemålning
2014-08-24
260197
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ÅBERG Pelle (1909-1964) Frälsningssystrar, signerad Pelle Åberg, olja på pannå, ca 55x46
Obetydlig krackelering, hörn med mindre skador/bortfall