Bestickschatull England
2014-08-27
260142
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BESTICKSCHATULL, England, 1800-talets första hälft, mahognyfanérat, delvis silverbeslag, höjd 38,5, 28x25,5 cm
Skador, torrsprickor, nyckel saknas