Fällbord 1800-talets första hälft
2014-08-27
260137
| Klubbat belopp | 5 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, Mälardalen, 1800-talets första hälft, fanerat med alrot, mässingskant, svärtad fot, höjd 70, 45,5 x 45,5 cm
Torrspricka