AC/DC

AC/DC
AC/DC
AC/DC
AC/DC

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

AUTOGRAFLITOGRAFI, "For those about to rock", framsida till musikomslag till AC/DC, numrerad 217/500, signerade av samtliga medlemmar i bandet, ca 59x50 cm

260075

2014-09-06