Lilla Åland karmstolar och bord Carl Malmsten
Klubbat för:
5 600 SEK
6 000 SEK
MATSALSGRUPP, 5 dlr., Carl Malmsten, björk, bestående av bord med iläggsskiva, rund på pelarfot, höjd 74, diameter 116+49 cm, karmstolar, 4 st., "Lilla Åland", brännstämplade och daterade 2002, sittdynor medföljer
Bordsskiva och iläggsskiva skadadw, slitage
260071
2014-08-23