Karl Axel Pehrson litografi
2014-08-23
260059
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PEHRSON, Karl Axel (född 1921): Exotiska växter, signerad och daterad K. A. Pehrson 87, 27/384, färglitografi, bladmått 43x50 cm
Oramad