Sven X:et Erixson färglitografier
2014-08-23
260054
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ERIXSON, Sven X:et (1899-1970): 7 st, "Aniara", signerade X:et, numrerade 269/350, färglitografier i mapp, varierande mått