Henri Matisse färglitografi
2014-08-23
260001
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
MATISSE, Henri (1869-1954): efter, Kvinna, signerad och daterad i plåten Henri Matisse 7 /38, färglitografi, ur Verve 5/6 1938, ca 31,5x22,5 cm