Gunnar Zetterström olja
2014-08-25
259961
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
ZETTERSTRÖM, Gunnar (1902-1965): Utsikt mot Katharinakyrkan, signerad G Zetterström, olja på pannå, 23x29,5 cm