Kurt Lindon oljemålning
2014-08-23
259945
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LINDON, Kurt (född 1910): "Riddarholmen från Stadshuset", signerad Lindon, daterad a tergo 1964, olja på pannå, 19x46 cm