Stol svenska modellen
2014-08-27
259939
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOL, gustaviansk, 1800-tal, svenska modellen, träskuren dekor, bemålad i grått
Lagningar, renoverad, kompletterad, torrsprickor, smärre avslag