Dekorelement 1700-tal
2014-08-22
259913
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DEKORELEMENT, 1700-tal, rokoko, träskuren och bronserad dekor av musselformation samt akantusbladverk, ca 23x73 cm
Sprickor, lagningar