Lennart Rodhe litografi
2014-08-22
259910
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RODHE, Lennart (1916-2005): Komposition, signerad Lennart Rodhe och daterad 1986, numrerad 6/50, färglitografi, ca 13x9,5 cm