Tage Hedqvist akvarell
2014-08-22
259909
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HEDQVIST, Tage (1909-1997): "Vin Roussillon", monogramsignerad och daterad TH 69, akvarell, ca 18x23,5 cm