Klubbat för:
800 SEK
1 000 SEK
SKULPTUR, Olle Alberius, Orrefors, i form av elefant, delvis otydlig signerad Orrefors 4280? Olle Alberius, höjd 17 cm
Nagg
259908
2014-08-23