Satsbord
2014-08-26
259892
| Klubbat belopp | 4 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SATSBORD, 3 delar, 1900-tal, orientalisk dekor, höjd 67-71, 38 x 30, 44 x 32, 35 x 51 cm
Slitage, fläckar