Figurin Gustavsberg
2014-08-24
259889
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
FIGURIN, parian, Gustavsberg, "efter badet" höjd 52
Ytskador, lagning, nagg