Pierre Lofsson litografi
2014-08-22
259888
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLOFSSON, Pierre (född 1921): Komposition, signerad Olofsson, numrerad 49/60, färglitografi, 21x27,5 cm