Taburett gustaviansk
2014-08-26
259884
| Klubbat belopp | 5 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
TABURETT, gustaviansk, träskuren dekor, förgylld
Slitage, enstaka bräckage, smärre dekorskador