ABBA

ABBA
ABBA

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KLIPP, TIDNINGAR och PROGRAMBLAD, ABBA, 1970-2000-tal, bl a "Hänt" 1979

Slitage, skador

259792

2014-09-06