Elvis Presley

Elvis Presley
Elvis Presley

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

1 000 SEK

KLIPP, 1970/80-tal, samt MAGASIN, bl a Rolling Stone No 248 1977, fotografi föreställande Elvis Presley och Juliet Prowse från filmen "G.I. Blues" ("En Yankee med takter i" Sverige)

Slitage, skador

259790

2014-09-06