Madeleine Pyk oljemålning
2014-08-21
259727
| Klubbat belopp | 5 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
PYK, Madeleine (född 1934): Kvinnofigurer, signerad M Pyk, olja på pannå, ca 24x19 cm
Hörn med slitage/bortfall