Golvlampa
2014-08-21
259699
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLVLAMPA, 1900-talets andra hälft, bronserad vitmetall, 7 st lampor, höjd 169 cm
Bruksslitage