Nils Kölare oljemålning
2014-08-20
259643
| Klubbat belopp | 6 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
KÖLARE, Nils (1930-2007): Komposition, signerad N. Kölare, olja på duk, ca 114x103 cm