Fåtöljer 1 par
2014-08-21
259631
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJER, 1 par, 1970-tal, klädd i senapsgult skinn, ben och hjultrissor i stål
Slitage