Oljemålning
2014-08-20
259566
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Man med pipa, otydligt signerad och daterad 1924, 58x49 cm