Draperier
2014-08-19
259520
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
DRAPERIER, 3 längder, 1900-tal, maskinvävd, respektive ca 120x199, 198x120 cm, 216x118 cm
Smärre skador, fläckar, en längd skarvad