Bordslampfot
2014-08-19
259519
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPFOT, 1900-talets första hälft, Japan, montage i brons, dekor av fåglar i träd, total höjd ca 70 cm
Slitage, skada/kablage behöver bytas