Wiwen Nilsson ring
2014-08-19
259502
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
RING, sterlingsilver, Wiwen Nilsson, fasettslipad bergkristall, ringstorlek ca 17 mm
Slitage, repor