Carl August Fahlgren oljemålning
2014-08-19
259415
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FAHLGREN, Carl August (1819-1905): Landskap med gård, signerad C.A. Fahlgren 1882, olja på duk, 33x53 cm
Rispor