Orientmatta
2014-08-22
259370
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 3 500 SEK |
ORIENTMATTA, Yomoud, semiantik, ca 300x201 cm
Kanter med slitage, hörn med skador