Bordslampa
2014-08-18
259369
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
BORDSLAMPA, 1970-tal, i turkos och klar plast, delvis genombruten fot, höjd 59 cm
Smärre bruksslitage