Spansk bordslampa
2014-08-18
259367
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, Spanien, 1900-talets andra hälft, 2-delad rund kupa vit plast, förkromad stomme, märkt "MA made in Spain", höjd ca 50 cm
Bruksslitage