Fönster jugendekor
2014-08-18
259320
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÖNSTER, 1900-talets början, jugend, vitbemålad ram, dekor av blommor, ca 97x185 cm
Slitage