Skåp 1800-tal
2014-08-17
259250
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SKÅP, 1800-tal, allmoge, ådringsbemålat, bemålad datering, höjd ca 163, 47x115
Omfattande renoverat och kompletterat, slitage, spår av äldre orangrepp, nyckel saknas, lösa senare kulfötter medföljer