Stig Claesson färglitografi
2014-08-16
259114
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (född 1928): Stockholmsvy i skymning, signerad och daterad Stig Claesson 80, färglitografi, 47x62 cm
Nedre marginal med fuktfläck