Oljemålning tillskriven Augusta Bergman
2014-08-16
259105
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BERGMAN, Augusta (1800-tal) tillskriven: Vattenfall, olja på pannå, 19x31 cm