Jorgo Krallis färgetsning
2014-08-16
259098
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KRALLIS, Jorgo (född 1937): "Nina 1927", signerad, numrerad 17/125, färgetsning, ca 43x50 cm