Stig Claesson pastell
2014-08-16
259096
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Åker, signerad och daterad Stig Claesson 76, pastell, ca 40x52,5 cm