Axel Hilleström akvarell
2014-08-16
259086
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HILLESTRÖM, Axel (1874-?): Kustbild, signerad Axel Hilleström, akvarell, 37x60 cm