Marie-Louise Ekman färglitografi
2014-08-16
259078
| Klubbat belopp | 3 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
EKMAN, Marie Louise (född 1944): "Ta dig i kotan", signerad och daterad Marie Louise De Geer 1968, numrerad 9/35, färglitografi, 56x43 cm
Veck, revor, smärre fläckar