Lars Tärning, Bordeaux
2014-08-18
259062
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TÄRNING, Lars (född 1945): "Bordeaux", signerad och daterad -12, skiktmåleri på pannå, 38,5x 29,5 cm