Lars Tärning, Clementiner
2014-08-18
259060
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TÄRNING, Lars (född 1945): "Clementiner", signerad och daterad Lars Tärning -08, skiktmåleri på pannå, 32 x 36 cm