Karl Dahlqvist oljemålning
2014-09-27
259051
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
DAHLQVIST, Karl (1900-71): Blomsterstilleben, signerad och daterad Karl Dahlqvist 1939, olja på duk, 52x51 cm