Spegellampett 1700-tal
2014-08-16
259050
| Klubbat belopp | 7 000 SEK |
| Utropspris | 10 000 SEK |
SPEGELLAMPETT, 1700-tal, gustaviansk, skuren dekor av bl a bandrosett, höjd ca 50 cm
Mindre skador, renoverad, kompletterad ljusarm