Orientmatta
2014-08-16
259019
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 12 000 SEK |
ORIENTMATTA, Keshan, signerad, semiantik, ca 402x299 cm
Kortsidor med slitage, smärre fläckar