Golvvas Japan
2014-09-01
259004
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
GOLVVAS, porslin, Japan, 1900-talets första hälft, dekor med lackarbete, reserver med samurajscener, konturerad mynning, höjd 60,5 cm
Slitage, lackskador