Ljusstakar sengustavianska
2014-08-15
258953
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 2 st, tenn, 1800-tal, sengustavianska, otydliga stämplar, höjd 24-26 cm
Slitage, mindre skador, den lägre saknar kulfötter, ljusmanschetter med bucklor